top of page

Michał Myszkowski

Jest człowiekiem czynu, co  powoduje, że nie tylko mówi co nie działa, ale również podwija rękawy i wspiera klientów we wdrożeniu i szkoleniach w zakresie podniesienia wyników. Uznany ekspert rynku TSL publikujący swoje przemyślenia na łamach takich tytułów jak Transport Manager i TransInfo. Współorganizator cyklu szkoleń "Transport drogowy - jak nie wypaść z zakrętu".

Prywatnie miłośnik fantastyki, strategii i fechtunku. Latem walczy w ogrodzie, zimą pochłania książki. Śniadanie z kawą w towarzystwie rodziny lub przyjaciół to dla niego idealny początek dnia.

Publikacje

Dane kontaktowe

OKIKO Sp. z o. o.

Siedziba:  14-200 Iława, ul. Wojska Polskiego 27
Oddział:  80-209 Chwaszczyno, ul. Gdyńska 78c 

Strona web:

Od 2004 roku aktywnie pracuje i działa na rynku TSL, na którym przeszedł ścieżkę od spedytora do dyrektora. Praca na każdym szczeblu pozwoliła mu dobrze zrozumieć procesy zachodzące w branży, dzięki czemu świetnie sprawdza się w zwiększaniu efektywności i rentowności łańcuchów dostaw (zwłaszcza na rynku TSL i w firmach produkcyjnych posiadających działy logistyki).

Absolwent Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku o specjalizacji Logistyka. Współautor programu szkoleniowego dla młodych spedytorów drogowych w Cargo School. Wieloletni działać w BNI, który aktywnie buduje polski networking.

contact
bottom of page